FAQ - často kladené otázky

1. Jak se nejsnáze dostanu ke zboží, které hledám?
Hledání požadovaného zboží Vám usnadní vyhledávání umístěné na pravé straně pod „registračním oknem“. Vyhledáte buď jeden, nebo více výrazů oddělených mezerou, např. energetická tyčinka.
Alternativně pak můžete použít přehledné menu v levé části web stránky.

2. Musím se u Vás při prvním nákupu registrovat?
Ano, registrace Vám umožní přístup k přehledu a detailům Vašich objednávek a využití různých slevových akcí. Registrace také jistě oceníte při dalších nákupech (nemusíte znovu zadávat adresu a další údaje).

3. Jak mohu na e-shopu zaplatit za zboží?
Za objednané zboží  můžete zaplatit v hotovosti na pokladně v případě osobního odběru nebo bankovním převodem na náš účet.

4. Kolik stojí doprava a je cena stejná po celé České republice?
Doprava je zdarma při nákupu nad 1.500,-Kč vč. DPH. Pokud objednáváte zboží v celkové částce nižší než 1.500,-Kč, potom zaplatíte za dopravu 89,- Kč.
Cena je po celé České republice shodná nebo je všude doprava zdarma.

5. Za jak dlouho po objednání mi zboží odešlete?
Vámi objednané zboží je standardně odesílané do 3 pracovních dnů od objednávky. V případě jakýchkoliv nejasností budete kontaktováni naším oddělením.

6. Můžu si objednat na e-shopu zboží a vyzvednout ho osobně na pobočce?
Ano, osobní odběr je možný ve vzorkové prodejně na adrese Jihlavská 31, Brno, Po-Pá 8.00 - 16.00, So 8.00 - 12.00. Objednávky nevyzvednuté do 14 dní od objednání jsou automaticky stornovány.

7. Co mám udělat bezprostředně po nákupu na e-shopu?
Nemusíte udělat vůbec nic. Do Vaší e-mailové schránky Vám přijde zpráva s potvrzením a detailem Vaší objednávky, v případě, že zvolíte jako způsob úhrady platbu převodem z účtu, je nutné nejprve provést platbu, až poté Vám bude zboží odesláno.

8. Jak mám postupovat, když chci zboží zakoupené na e-shopu reklamovat?
Obraťte se, prosím, na nás prostřednictvím emailu info@high-5.cz, kde Vám poskytneme telefonickou asistenci při řešení Vaší reklamace.

9. Mám zájem o velkoobchodní odběr zboží, jak mám postupovat?
V případě Vašeho zájmu o velkoobchodní odběr našeho zboží nás neváhejte kontaktovat na info@high-5.cz.
Aktuální produktový katalog ke stažení naleznete ZDE.